| iulyana a întrebat:

Credeti ca o sa inghete anul scolar?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru binele comun, ar face bine sa nu inghete anul scolar
Ca iesim si noi, elevii in stradadevil

| Ea12345 a răspuns:

Eu sper ca nu.Ar fi cea mai mare prostie care ar avea loc in Romania, printre multe altele.Sunt clasa a 8-a si repetarea anului mi s-a parea aiurea, de necrezut.
Inteleg cadrele didactice, banii sunt putini, munca e multa.Insa trebuie sa se gandeasca si la noi, elevii. Ce le-am facut noi?
Sper sa fie bine si sa nu avem problema asta.
Succes si ai grija de tine!kiss

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Nu stai linistita...Nu vom repeta anul happy.
Daca ar trebui sa inghete anul scola ar trebui sa fie 3 luni de greva...si mai avem doar 1 luna de scoala.
Deci cu totii stati linistiti.nu veti repeta anul tongue

| Jolie_6609 a răspuns:

Nu o sa se inghete anul, stai linistita. Si tocmai acum la sfarsit cand mai avem o luna de scoala... este imposibil :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu