| Raul01 a întrebat:

Credeti ca port prea mult la picior pentru varsta si inaltimea mea? Multi colegi de-ai mei rad de mine pentru asta si nu stiu daca chiar asa este...Am 16 ani, cam 1.87 si port 46 la picior. Este prea mult pentru varsta si inaltimea mea?

2 răspunsuri:
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Dupa mine nu ar trebui sa iti pese eu am 1, 65 si 12 ani, port 40, daca cineva isi bate joc de tine ignora-l, fac asta doar findca se simt rau asa ca neavand de ce sa se lege, isi bat joc de niste prosti ca si cum as rade de cineva pentru ca e fata sau baiat, nu ar trebui sa iti pese

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Eu am 13 hinaltime 1, 73 la picior 41 si sunt fata asta-i viata dar oricum cred ca e perfect pentru tine