| tremuriciiuliana a întrebat:

Credeti ca un baiat poate sa planga cu adevarat? Si poate iubi mai mult decat o fata?

Răspuns Câştigător
| margaritar a răspuns:

Da cred...sa iti dau si un exemplu: am avut o relatie care a durat 3 ani... l'am parasit...de atunci au mai trecut inca 3 ani... zi de zi ma cauta...ma suna, daca nu ii raspund imi da msj...pe mess vb...plange...stiu ca ma iubeste inca se vede cu ochiul liber dar degeaba...acum plateste pentru pacatele lui straight face

nu conteaza baiat sau fata cu totii suferim si avem sentimentewinking

26 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, un baiat poate sa planga cu adevarat si toti oamenii plang. Si da, un baiat iubeste exact la fel ca o fata.

| Silvia a răspuns:

Si baietii plang cateodata
Si baietii plang...
Nu`i asa?laughing
Da...eu cred ca okang cu adevarat, insa o fac doar atunci cand au intr-adevar motive si nu o prea fac in public[asa cum o facem de multe ori noi, fetelebig grin]...baietii sunt mai mandrii si nu vor sa stie ceilalti ca au si ei suflet si sentimente... vor sa para "duri"smug
si...cu iubirea... uneori am impresia ca baietii pot iubii mai mult decat fetele...big grin

| Silvia a răspuns:

Plang*... m`am incurcat in tastaturabig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DawinkingSi baietii plang.Nu numai noi straight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da si baietii plang, sunt unii care sufera enorm cand sunt parasiti de fete.De ce credeti ca baietii (barbatii) nu plang? Adevarul e ca nu toti se manifesta in prezenta altora, dar asta nu inseamna ca sufera mai putin.

| Antrax a răspuns:

E posibil

| anaid a răspuns:

Da...eu m`am intors acum cateva zile dintr`o tabara de o saptamana la munte in care am vazut cu ochii mei cum un baiat a inceput sa planga pentru o fata... s`a dus in padure unde erau tot felul de animale...serpi de toate marimile in mod special(mentionez ca era in jurul orei 22)iar acolo s`a ars cu tigara. Asta cred ca este suficient sa va dati seama ca baiatul acela chiar o iubeste pe respectiva...si asta nu e singura prostie care a facut`o pentru ea.In aceiasi seara ceilalti baieti au scapat mingea in urzici, iar el s`a bagat acolo si a scos`o fara nici un fel de protectiewinkingdupa s`a imbatat si a adormitwinking...Este trist sa vezi cat poate sa sufere cineva care iubeste cu adevarat... cel mai grav este sa stii ca persoana pe care o iubesti nespus nu stie ce simte si nu este sigura ca iti impartaseste sentimentelesad

| alexa a răspuns:

...si baietii plang cateodata nu. i asatongue?
da eu cred ca si ei pot plange cu adevarat. ce numai fetele sa fie mai plangacioase?
si cu iubirea la fel... iubesc si ei destul de mult.sunt relatii in care baiatul iubeste si face multe sacrificii, iar fata este insensibila
sunt si exceptii la baietii...nu sunt toti rai.nu sunt toti buni...ca si la fete de altfelwinking

| albastrel a răspuns:

Si baieti plang cateodatahee hee acum depinde de ce plang big grin

si baieti su duflete si ei sufere si ei iubescbig grin

| Criiss16 a răspuns:

Sigur ca da! Si ei au sentimentele lor, chiar daca nu prea le arata.happy

| LuS[z] a răspuns:

Depinde. dar daca un baiat plange pentru mine inseamna,, ca chiar ma iubeste sau.incerca sa ma impresioneze

| mariutza a răspuns:

Eu zic k da...

| snepy a răspuns:

Dar ce credeti ca baietii nu au sentimente? normal ca plang mai ales din dragoste si iubesc si poate mai mult decat o fata (nu toate si nu toti)

| Viuvi a răspuns:

Dap!
Este adevarat, fetele se cam arunca cu capul inainte si se indragostesc foarte repede pe cand baietii sunt putin mai rezervati insa intr-un final eu cred ca dragostea lor este egala. Poate ca tragem conluzii gresite pentru ca fata isi exprima mai mult sentimentele sau invers...

| kayan a răspuns:

Da. da.

| zuzushi a răspuns:

Da. poate sa planga cu adevarat.
dar nu cred ca poate iubi mai mult ca o fata. ci poate la fel de mult happy

| MarYoBenucci a răspuns:

Normal! ce intrebare

| Delisha a răspuns:

Da! sunt si eu oameni, au ratiune, sentimente si constiinta.

daca nu ai intalnit pana acum, te asigur ca o vei face in viitor

| dragosh a răspuns:

Uite parerea unui baiatwinking. Da se poate, eu de ex sunt f.sensibil,am izbucnit pur si simplu in lacrimi dupa ce am vazut un film cu michael jacksoncrying

| SLeVeN a răspuns:

Eu unu am plans sa vreo 3 filme de dragoste pana acum laughing si am 16 ani...

| passion a răspuns:

da poate plange cu adevarat. dar depinde de ce sau pentru cine...

si poate iubi mai mult ca o fata... dar si aici depinde pe cine iubeste...winking

| ryxize a răspuns:

Da un baiat poate plinge cu adevarat si kear poate iubi! Da asa baieti sunt foarte rari...intelegi!? Acum baietii sunt numai pentru distractii si kear nu stiu daca se mai gaseste un baiat care vrea ceva serios! Acum e greu sa gasesti pe cineva de incredere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suprarealist, cu cat patos iau apararea fetele, baietilor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A iubi mai mult? nu se pune problema. poate mai multe. dar o fata poate iubi mai multi baieti unul dupa altul intr-o ora decat, un baiat care poate iubi doar doua cel mult trei fete intr-o ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Cred asta cu tarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pentru ca eu am 20 d ani si am avut un prieten d 17 ani, el a pus foarte mult suflet...eu nu prea.plangea in fata mea d multe ori, si imi zice ca ma iubeste, dar nu era ceea ce imi doream eu pentru ca el se ocupa cu tot felul d chestii care mie mi s pareau ilegale. dar asta e viata merge mai departe