| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca unii oameni se conporta urat cu tine pentru ca sunt gelosi pentru ca mama mea e creeatoare de moda sisi mi-a facut un super pantalon si o super bluza si un coc si era foarte mega extra frumos toti mi-au spus in afara de prietenele mele care ziceau ca sunt urat imbracata...ganditiva eu care sunt cea amai adorabila din toata scoala toti ma plac colegii/colegele profesorii si chiar si alti elevi de la alte clasesi credeti-ma sa arunci hainele alea cu care erau ele imbracate(una dintre ele avea o pata de gem pe camasa cum sa vii imbracat asa la scoala
asa ca ce credeti credeti ca ele erau geloase pentru ca ele nu se imbraca nici-o data la moda!

3 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

Normal ca erau geloase...

| JESSARYA a răspuns:

Geloaseeeeeeeee

| dudy99 a răspuns:

Da,daca tu erai frumos imbracata, chiar daca nu le placea, nu trebuiau sa zica daca ar fi fost niste prietene adevarate.deci erau sigur geloase. kissesbig grin