| Ingerash a întrebat:

Credeti ca va veni un mare cutremur in noaptea asta?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu a fost happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu stiu, si nu ma intereseaza, nu suport ideea de a sti cand vei muri sau vei pati ceva rau...sa fii fericit pana in ultima clipa!(ar fi beton sa vina un cutremur, nu? as cobora in sfarsit cu etajulaughing)

| M3HappyKid a răspuns:

Daaaaaaaa:-s se v-a prabushi totul:_$(((

| anyia a răspuns:

Specialistii spun ca cutremurul va fi maine seara(sambata) la ora 20:30 in Vrancea. Va fi destul de puternic, dar nu trebuie sa ne facem griji ca vine sfarsitul lumii sau chesti de genul...asa ca fi fara grija.

| metalheart a răspuns:

Doar DUMNEZEU stie.eu nu crred in chestii de genu apare unu la tv si zice ca nu stiu cand va fi un cutremur doar pentru ca avisat sau are nu stiu ce viziuni... fass!

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Sincera.nu stiu ce sa zic dar daca vine se duce ca ori si care si daca va fi sa mor...ei bine tori murim mai devreme sau mai tarziu( nu vreau sa para ca sunt rea sau fara suflet dar cam asta e parerea mea)

| FenderBender a răspuns:

Nu... unde ai auzit si tampenia asta? tongue

| Lucian123456 a răspuns:

Unu mare, mare

| bogdanw2 a răspuns:

Da