| raluca13100 a întrebat:

Credeti in compatibilitatea zodiilor adica de exemplu(sunteti in zodia fecioara si va place de cineva care e in zodia sagetator, cautati pe net daca sunteti compatibili si aflati ca NU sunteti compatibili si uitati acea persoana fiindca stelele spun ca nu e bine sa fiti impreuna)si astfel renuntati la acea persoana pe care o iubiti! Vreau pareri(DAU FUNDA)kiss

Răspuns Câştigător
| RalucaIoana17 a răspuns:

Nu conteaza zodia...de exemplu, se zice ca daca stai cu cineva de aceeasi zodie nu te intelegi..nu e adevarat, prietena mea cea mai buna e aceeasi zodie ca si mine si rar ne certam! Uite, daca iti place de acel baiat, iti place pentru ceea ce e, nu pentru ce zic stelele..nu te mai lua dupa horoscop ca devii dependenta si iti inrautateste viatawinking:*

3 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

Nu are mereu dreptate, nu fi ingrijorata )) daca va intelegeti bine atunci nici nu atragea atentia )) nu renunta la nimic si nimeni, incearca sa fiti impreuna, stelele nu iti conduc viata, asta faci tu!

| Rebecaaaa a răspuns:

Eu nu am luat niciodata in seama aceste lucruri. SUnt leu si prietenul meu este rac. Ne intelegem foarte bine. Zodiile au fost scornite de oameni de-a lungul timpului. Adica ei se uitau pe cer si au vazut stele asezate in asa fel in cat semanau cu anumite animale. Eu nu cred in ce spun stelele...

| cosmy4ever a răspuns:

Eu cred compatibilitatea o prostie... oricum fiecare cu parerile lui. Din punctul meu de vedere nu conteaza compatibilitatea. Daca intr-adevar iubesti acea persoana poti macar sa incerci. Eu zic ca nu merita sa pierzi o persoana draga din cauza unei prostii! Daca tu il placi si el te place de ce sa renunti? Macar incearca! parerea mea.