| ella_4016 a întrebat:

Credeti in existenta prieteniei dintre un baiat si o fata? prietenie si atat:*

Răspuns Câştigător
| DeepEyesClaudia a răspuns:

Desigur. O relatie frumoasa intre doi oameni de sexe diferite nu inseamna neaparat atractie sexuala. Cunosc atatea cazuri. :X

5 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Da!

| Musique a răspuns:

Buna happy
normal, ca da, de ex eu cand eram mai mica ma intelegeam mai bine cu baieti blushing
sincerwinking

| imiplacesaajut a răspuns:

Da da da da da da da da:X

| TARA_7004 a răspuns:

Nu poate sa fie doar atat, unul din ei sigur cu timpul va nutri sentimente de iubire si se poate ca cel de langa sa nu raspunda la fel

| TARA_7004 a răspuns:

Este frumos pana la un punct cand femeia sau barbatul incep sa se indragostesca si incel mai bun caz i se raspunde la fel si lucrurile merg bine.Dar se poate ca celalalt partener sa nu vrea mai mult decat o prietenie si este foarte dureros sa incepi sa vrei mai mult decit o relatie de prietenie si sa nu se poata