| ExtraSakadat a întrebat:

Credeti in extraterestri?!

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Universul e nelimitat.Probabil ca Terra nu e singura planeta cu oxigen si cu viata.Probabil nu arata acele fiinte ca noi, sau ca acele chestii verzi cu capul mare din filme laughing, dar poate ca niste moluste, microparticule, cine stie... Dar e la fel de posibil sa nu existe. Fara cercetari, noi nu putem decat sa presupunem.

| Doddel a răspuns:

Salut Pamantene!

| danycosty a răspuns:

Da. Poate ca si extraterestri cred ca sunt singuri din univers la fel cum credem si noi.Nici extraterestri nu sunt siguri ca existam, nici oamenii nu sunt siguri de existenta extraterestriilor.De multe ori am primit semne ca ar exista, dar cea mai credibila a fost cea ca o femeie care a stat in spatiu o perioada destul de lunga si nascut un copil ce semana mult cu un extraterestru.Deci oameni care se nasc in spatiu arata ca un extraterestru.In concluzie De aceea arata asa extrateresti si s-a mai dovedit in acelasi timp ca extraterestrii au fost oameni ca noi candva.
http://viculio.ecosapiens.ro/oameni-si-extraterestrii/

| DevilLife a răspuns:

Da! nu radeti ca eu vorbesc serios! daca a-ti vedea cati extraterestrii am in clasa... a-ti gandi la fel ca minelaughing

| Livianananana a răspuns:

Buna inainte nu credeam dar la cate galaxi sunt nom fii singurii vb lu profa deci da cred! pa!

| ToxiKat a răspuns:

Nu se pune problema daca crezi sau nu. Ei exista oricum. Nu arata ca aia din filmele SF dar exista. Uita-te la niste documentare pe discovery si o sa vezi.

| Ruby_9452 a răspuns:

Da cred.Ar fi culmea ca in peste 100 de miliarde de galaxii sa nu existe o forma de viata oricat de avansata ar fi sau in stadiu primitiv.