| analfabetu a întrebat:

Credeti in fantome sau extraterestri? si de ce?

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu nu cred in asta pentru ca in biblie nu scrie nimic de fantome si extraterestri si biblia e adv...deci nu e bine sa crezi in fenomene paranormale si in fantome, vrajitorii, sunt povesti de adormit copii, credeti in ceea ce scrie in biblie.

| 愛日本 a răspuns:

Fantome exista.Stiti voi nu va intrebati niciodata unde merg oamenii care mor? In cer nu merg pentru ca nu pot trebuie sa astepte pana la judecata. Dar va`ti intrebat atunci unde merg? nu aveti impresia ca cateodata se aude un zgomot ciudat sau ca cineva va atinge dar nu e nimeni in camera? acestea sunt fantome, fantomele celor care au decedat.Sunt si rele dar pentru ca nu au voie sa sperie oamenii sau sa le faca lucruri rele dumnezeu a hotarat ca ele sa isi alega un singur loc unde sa stea pana la judecata, interzicandule sa se arata de accea nici nu pot sa se arate.

Extraterestri...hmm.Poate da poate nu.Eu nu prea cred deoarece nu au de unde lua materiale ca sa isi construiasca naveta spatiala ptca pe marte sau alte planete nu exista fier sau alte materiale pentru o asemenea nava.In videoclipuri sunt niste lumini.Acelea sunt lumini de la un obiect care se misca noaptea sau ziua iar acel obiect e transparent. poate ca sunt poze care se par a fii extraterestri dar sunt doar niste animale scleierozate vopsite pentru a face mai multe zvonuri si minciuni.

Imi pare rau dar in extraterestrii nu cred.Doar in fantome pentru ca ele sunt sufletele oamenilor morti.

| Parintele a răspuns:

Fantome nu. Extraterestrii exista mai mult ca sigur.

| sorin a răspuns:

In fantome nu cred, si in legatura cu extraterestri sunt sigur ca nu suntem singuri in univers.

| ZapaciLaa a răspuns:

Eu cred in fantome pentru ca la o scoala din orasul meu tablete cadeau si se ridicau singure

| cLaudYu a răspuns:

Eu sunt de parere cu @monyk16winking

| alexdad16 a răspuns:

Nu cred nici in fantome nici in extrateresti!

| alexdad16 a răspuns:

Monyk16
scuzama ca te contrazic, dar in biblie scrie ca exista vrajitori...

| alexdad16 a răspuns:

P. S.big grinaca am zis ca nu cred, nu inseamna ca nu pot exista...

| alexdad16 a răspuns:

Daca*

| rox a răspuns:

Imi place sa cred ca exista extraterestrihappy.
De fantome nu stiu ce sa zic...nu cred ca pot sa credlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dar extraterestri... exista si photoshop nu? Sunt doar poze trucate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti...ar trebui sa ne gandim inainte de a scoate ceva din gura. daca in rugaciunea ``Crezul`` scrie ``al tuturor celor vazute si NEVAZUTE`` parerea mea este ca ar exista si fantome. Daca exista bine exista si rau.asa ca mai documentativa inainte de a vorbi.

| FanNane95 a răspuns:

Cand o sa vad o fantoma in fata mea sau un extraterestru o sa va anunt dar nu exista

| analfabetu explică:

Stiti big bangul nu? va dati seama ca a fost doar o molecula la cat de mare este universul