| 4343gddhkied a întrebat:

Crema depilatoare se poate folosi in zona intima ***mai jos de abdomen***laughing?

Răspuns Câştigător
| jessi12 a răspuns:

Da..acum depinde si de piele..de cat de sensibila este. Eu iti sugerez sa incerci iar daca nu ai patit nimic sa folosesti in continuare, dar daca te iriti, sa nu mai folosesti ca cine stie ce mai poti patii.

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Vrei sa te ajut?

| AtateaConditii a răspuns:

Da, dar ai grija sa nu iti bagi in vagin laughing ca ustura ca dracu.

| Mussette a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar in zonele intime aflate deasupra abdomenuluistraight face

| NameHarris a răspuns:

Depinde de ce crema folosestihappy sunt creme de la care te iriti si se roseste pielealaughing

| Roxana0599 a răspuns:

Daa. Doar ca depinde si de crema de care ti-o alegi si tipul de piele pe care il ai pentru a nu te irita.