| Abcdef112 a întrebat:

Cu cat ar fi la limita sa-ti fie mai mare iubitul decat tine?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde...daca fata are 16 ani nu prea merge sa fie cu unul sa zicem maxim 30 ani. Daca are 20 ani atunci se poate intelege foarte bine si cu unul de 45(am vazut multe cazuri), dar daca se gandesc la o relatie de durata, cand fata va fi in floarea varstei si iubitul va fi un bosorog nu stiu cum va merge relatia...

| SabinaRsT a răspuns:

Fiecare are limitele lui, dar in principiu cand exista dragoste nu conteaza varsta.

| Dariusuu a răspuns:

Iubirea nu are limite...

| Fridăm a răspuns:

Fiecare îşi impune aşa-zisele limite, după modul în care percepe dragostea şi după ceea ce îşi doreşte de la persoana cu care'şi împarte viaţa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! 3-4 ani.O zi frumoasa sa ai

| lelelelelel a răspuns:

Un infinit restul nu conteaza

| Sergiu_Andrei_Din_1987 a răspuns:

Intre 5-7 ani, zic eu, pentru ca dupa aia ganditi diferiti si n-o sa mearga relatia