| otilikapostolik a întrebat:

Cu cat timp inainte trebuie organizata o petrecere in pijama? si cum trebuie organizata?

Răspuns Câştigător
| kitana a răspuns:

Acum depinde de cat de experta esti tu intre ale petrecerilor, poti sa o organizezi cu o saptamana inainte acasa la cineva sau chiar la tine.Hai sa iti spun cum am facut eu cam cu 2 zile inainte mi-a venit ideea am pus mana pe telefon si mi-am invitat cativa prieteni pe la mine neaparat in pijama,apoi am luat tot felul de bomboane acadele jeleuri ciocolatele etc si le-am pus intr-un castron imens,am facut un playlist cu muzica,carti de joc sau tot felul de joculete interesante gen,,Niciodata,,sau,,sticluta,,sau,,urmatoarea carte,,aaa si nu in ultimul rand sa nu uitii sa iei cateva sticle de vinbig grin.A iesit foarte dragut, am dansat, ne-am ametit, am ras, la final s-a lasat si cu o bataie cu bomboane.

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Cam cu 3-4 luni inainte si trebuie sa ai grija sa nu inviti pe nimeni. *nu pot sa raspund serios la intrebari tampite.

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Cu 3-4 zile maxim o saptamana... Trebuie sa ai un spatiu destul de mare. Si doar 10-20 pernehappy Sper sati fiu de ajutor. Funditaa?

| IonutFrt a răspuns:

O poti organiza si in cateva ore! De obicei ai nevoie de o camera mare, filme, saci de dormit, multe perne, popcorn, suc, muzica si cam atat!