| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce imi mai pot face blog, in afara de blogspot (blogger)?

Răspuns Câştigător
| Alina_6897 a răspuns:

Iti mai poti face si pe blog.com
eu am inceput pe blogger dar m-am mutat pe wordpress dupa ceva timp si iti recomand sa faci la fel. mi-am facut si pe blog.com doar asa ca sa vad cum e dar nu-ti recomand e un fel de wordpress mai prost ca sa zic asa.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu mai stiu de haipa si wordpress.

| videoblog a răspuns:

Uite aici cateva idei de hosturi gratuite romanesti - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| betti a răspuns:

Vrei un alt blog in afara de blogger?

| tiberiur a răspuns:

Incearca pe http://wordpress.com. Foloseste cea mai cunoscuta si folosita platforma de blogging. Si iti da ocazia sa te si muti eventual pe domeniul si host propriu. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Nu ati inteles. Vreau un alt blog, dar sa il fac cu alceva, nu cu blogger.

| anutza135 a răspuns:

Pe blog.com

| akind a răspuns:

Wordpress