| Trolololol a întrebat:

Cu ce pot sa mai pun postere pe pereti in afara de scotch ca sa nu stric si din vopseaua de pe perete?

Răspuns Câştigător
| FlashXLight a răspuns:

Patafix. E ceva lipicios de la Carefour si nu strica peretele. Intreaba si tu pe acolo, e de la raionul rechizite.
Te pup! love struck
Funda?

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Cu superglue.

| QuitQusifor a răspuns:

Pai cam nu poti :-s

| Brain_1291 a răspuns:

As avea o idee dar cred ca e permanenta. sa uzi bine posterul si pe urma sa il aplici pe perete. cand se usuca sta pe perete si nu ii afecteaza calitatea. sau daca nu, poti incerca cu guma happy. alte solutii nu cred ca sunt. doar daca incerci cu un lipici simplu pentru hartie. e posibil sa nu lase urme pe perete dupa ce dai posterul jos.