| Katherineeeeee a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala? adica nu vreau ceva formal gen camasa alba si panatloni negrii. eu m-am gandid asa : http://vampireslovesme.tumblr.com/ voi? imagini pls.

3 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Ar fi dragut sa te imbraci asa.love struck
Dar trebuie sa o intrebi pe diriginta daca trebuiesa vii in genul camsa si pantaloni negri.
Iar apoi poti sa te imbraci linista cum vrei daca va fi de acord sa va imbracati normal.love struck

| MMadalina a răspuns:

Te duci la scoala nu la parada modei.Ti-as recomanda sa te imbraci cat mai decent posibil si o sa fie ok.

Succes la scoala!

| Me_3490 a răspuns:

Este super imbracamintea asta!