| jacheline a întrebat:

Cu ce v-ati masurat pentru a afla ce inaltime aveti? si unde?

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Daca esti elev, poti sa mergi la scoala la cabinetul medica sa o rogi p[e asistenta sa te masoare si sa te cantareasca.Sau,acasa poti sa stai lipit de perete atingang bine cu calcaiul peretele iar cineva sa faca un semn cu ceva pe perete iar apoi sa masori.Simplu,nu?

| TaviSMURD a răspuns:

Orice fel de cabinet medicalwinking sau singur in dreptul tocului de la use stai drept faci un semn iar apoi cu o ruleta masoriwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu osciloscopul