| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce va depilati la pasarica?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce atata depilat, vine iarna, In plus, unii barbati mor dupa 'pasaricile' imblanite laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ceara calda.

| MskDesign a răspuns:

Majoritatea cu BIC, dar exista si depilatoare cu lumina pulsata numai ca costa ceva euroi.

| NoName0x0 a răspuns:

Nu cred ca fetele folosesc Bic! Te iriti de la el :| Ca sa nu te doara si sa nu creasca prea repede, eu recomand crema, in general produsele de la Veet sunt cele mai bune. Eu de exemplu folosesc: https://www.google.ro/......ps?/search E genial si miroase ok. Dar te poti duce la un salon daca nu esti pudica si te faci profesional si nici nu va creste repede. E cam 50 de lei.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Eufolosesc un aparat de depilat de la BIC, dar poti folosi ori ce tip de depilat vrei tu.Toate sunt bune, dar eu il recomand pentru oricin.Pentru mine este cel mai bun. Funda?