Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2984663intrebari
Quiz-uri TPU
MediaDOT.ro
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Aug
SATI 254.640AFISARI
112.961VIZITE
100.293V. UNICI

Cu ce va epilati voi la picioare, mustata, maini si subrat?(intrebare pentru fetelove struck)?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 8 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Picioare - Crema depilatoare Veet (e foarte buna) sau merg totusi odata la 2 luni la salon pentru epilarea cu ceara.
    Mustata - Ceara Veet.
    Maini - inca nu e cazul si nu ma voi epila pe maini.
    Subrat (axila) - bic-ul. happy
  • a răspuns:
    Hello, girl:
    Pai nu stiu am inceput cu lama de ras. Dupa aia de pe la 12 ani am inceput si cu epilatorul. Sub brat ma iau cu lama, mustata mi-o iau cu ceara, iar pe maini...No way adica nici sa nu te gandesti sa te iei pe maini pentru ca o sa-ti creasca mai mult decat barba lu' bunicu.
    Te pup
    Succes
  • a răspuns:
    Peste tot ma epilez cu ceara, traditionala sau unica.cu aparatul mi se pare f dureros, iar cu lama sau cu crema nu am incercat niciodata pentru ca nu vreau sa-mi creasca de 2x mai mult.(mustata inca nu mi-o epilez).
  • a răspuns:
    Picioare-crema depilatoare, ceara rece.
    Mustata-inca nuwinking
    Maini-la fel, inca nu
    Subrat- bic big grin.
  • a răspuns:
    Hello eu am inceput cu crema veet dupa care mi-am facut curaj sa merg la salon sa ma epilez cu cearabig grin...chiar daca doare un pic si costa pana la urma ii cea mai buna variantatongue Take care!winking
  • a răspuns:
    Pe picoare cu epilatorul, iar la subrat cu aparatul de ras. cat despre maini si mustata. nu ma epilez. Te sfatuiesc sa nu te epilezi pe mainiwinking.
  • Raspuns anonim:
    Picioare-ceara, aparat sau bigul in cazuri de urgenta. Mustata-ceara. Maini-nu e cazul. Axile(subrat)-ceara si penseta cand mai apare cate ceva. happy
  • Raspuns anonim:
    Picioare - aparat [phillips]
    mustata-nulaughing
    maini- repede cu spuma vvet, bicu sau epilator