| Xonia a întrebat:

Cu cine tineti la Dansez pentru tine?

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cu sora Nicoletei Luciu (m-a impresionat foarte tare cazul pentru care lupta). Pacat ca au cazut la duel sad.

| Silvia a răspuns:

Cel mai mult imi plac Diana Dumitrescu si Adrian Stan, dar si Andreea Spataru si Antoniohappy.

| User a răspuns:

Mortu' din crăpaţilaughing

| Emeraude a răspuns:

Desi mi se pare facuta din acelasi aluat ca si sora-sa, Iuliana Luciu lupta pentru un caz care pe mine personal, m-a impresionat. O pereche frumoasa mai formeaza si Elena Geru impreuna cu Dragos Bucurenci.Desi cazul lor iese din categoria celor des intalnite la Dansez pentru tine, dat fiind faptul ca Elena isi doreste doar o viata mai buna pentru prietenul si familia ei, nu lupta pentru ceva concret ( salvarea unei vieti, etc), are o poveste frumoasa, si-mi place si de ea ca si personalitate.
Dar tu?
happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cu Iuliana si Grigore.

| CudiDaKid a răspuns:

Cu Doru si Ema

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Cu Dragos si Elena.

| Xonia explică:

Eu cu Diana Dumitrescu:X

| Avril:x a răspuns:

Cu diana dumitresculove struck

| mihai_1757 a răspuns:

Co grigore

| Siimo a răspuns:

Iuliana si grigorie ii pup dulke happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea Spataru si Antonio!