| DE3a94 a întrebat:

Cum a fost anul 2010 pentru voi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Cel mai frumos an din viata mea! In anul asta sa-u intamplat multe chestii... mi-am revazut prietena cea mai buna pe care nu o mai vazusem de vreo 3-4 ani, verisoara mea s-a casatorit... dar cel mai important am fost pentru prima data impreuna cu un baiat, dar acum suntem despartitibroken heartsi sa nu uit am descopeit TPUbig grin CEL MAI FRUMOS AN!

9 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Cu dragostea am stat un pic bine, in rest la toate capitolele varza, sa vedem ce ma asteapta in 2011, chiar sunt curios
o zi buna

| A12NDRA a răspuns:

Foarte greu si lung...

Răspuns utilizator avertizat
| Mady5Stars a răspuns:

Frumos multe calatorii si am fost foarte relaxata anul asta...

| ErickEmil a răspuns:

Nashpa tau de tot! nu stiu de ce dar o fost naspa big grin

| XutZu1997 a răspuns:

Cum spunea un mare "filozof" - "E frumos dar nu prea" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ceea ce pot spune(fara a intra in amanunte)este ca nu a fost nici pe departe un an de nota 10, asa cum mi-as fi dorithee hee.

| NikolasXD a răspuns:

Super laughing

| CostiCalin a răspuns:

Prima jumatate a decurs bine, apoi au inceput ghinioanele si problemele :-shee hee