| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost, elevilor, scoala altfel? Profesorii vostrii au fost incantati?

Răspuns Câştigător
| Caty5 a răspuns:

Foarte bine, neam jucat toata saptamana si diriga ne-o lasat mai repede decat orele normale! parintii au fost foarte incantati ca mai facem si noi altceva in afara de orele normale de la scoala si venim si noi mai repede acasa!

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mie mi-a placut ca dirigu meu e de informatica si am stat zilnici pe internet cautand ce vrem, deci a fost super :X

| Memories a răspuns:

Eu am fost foarte incantat pentru ca doar marti ne-a chemat intr-un parc iar restul zilelor am stat acasalaughing))

| Corinnààà a răspuns:

O mare prostie, nici n-am facut ore.

| Iamyodj a răspuns:

Am fost foarte fericit, pentru ca am stat cate o juma de ora si pe urma am chiulit laughing

| Iamyodj a răspuns:

Miam pierdut ore bune si frumoase din viata degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru binele meu am făcut rubeolă şi m-am scăpat de porcăria aia.

| Roxyr a răspuns:

A fost aproape o pierdere de vreme, prost organizat... Unii profesori poate au fost incantati, dar a fost obositor.