| lucu a întrebat:

Cum a fost prima saptamana de scoala/liceu? buna, rea?
Alegeti voi

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Amuzantahee hee
Toti profii au venit bine-dispusi din vacanta au inceput sa glumeasca cu noi de ne faceam cruce cand ii auzeamlaughing
Si eu care credeam ca sunt niste monstriirolling on the floor
Oricum nu ii tine mult faza asta.Parca vad ca saptamana asta primim si cate 3 lucrari pe zi.Asa,de antrenament.Noi sa fim sanatosilaughing

| fluturas a răspuns:

Naspa crying

| Hmmmm a răspuns:

A fost si rau si binelaughingam ras o gramada cu colegii...asta a fost bine.am prmit un 2 la geografie si am dat test la istorie si nu a iesit chiar f ok.asta deja a fost raulaughing

| ViVi a răspuns:

La mine o fost destul de bine
dar am invatat foarte mult pentru ca indata se termina semestrul

| Butsilee a răspuns:

70 & buna 30 % reaaaaa

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Liceu-plina, ore nedormite...si putin amuzanta}la tine?

| iri a răspuns:

A fost mai mult buna decat rea, dar a fost al dracu de lunga.

| Betty a răspuns:

Ingrozitorcrying...deja am luat un 2 la fizica... 90% din profi sunt prost dispusi si au chef de pus note mici si de dat teme astronomice(mai ales cea de mat)

| adi4ever a răspuns:

A fost superrrrrrrrr nici nu ma asteptam

| wildlyon a răspuns:

La liceu
Pai pe de o parte buna pentru ca toti colegii erau prietenosi, dar partea rea...am dat multe testebig grin

| rox a răspuns:

N-am cum sa zic c-a fost rea pentru ca ma asteapta alta foarte realaughingcu teze, lucrari si toate cele. A fost o saptamana OK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost superba:X:X