| zapotech a întrebat:

Cum a fost primul tau atac de panica happy?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Ca sa il descriu pe scurt: neasteptat, bizar si aparent, fara nicio cauza. S-a intamplat intr-o seara cand eram acasa si faceam ceea ce fac de obicei, iar deodata m-a "lovit". Mai mult nu vreau sa spun despre asta. Oricum, a durat in jur de 10-15 minute si habar nu am de ce mi s-a declansat in primul rand.

1 răspuns:
| Eyke a răspuns:

Ciudat..sufocant..tripant..parca eram pe droguri..nu puteam respira..credeam ca mor cam asa ceva