| Mjdolhfi a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Ce ati simtit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoscusem de cateva zile o fata frumoasa cu 2 ani mai mare. Eu eram timidut, ea avea experienta dar stiam ca ii place mult de mine. Dansam lipiti unul de celalalt iar eu mi-am luat inima in dinti si am sarutat-o. A fost cel mai erotic moment din viata mea, ii simteam degetele mangaindu-ma usor prin par iar mie imi batea inima ca la un pui de vrabie si nu mai vedeam nimic in jurul meu. Cand si-a atins limba ei moale si catifelata de limba mea cred c-au inceput sa-mi tremure picioarele de emotie si am simtit imediat cum se ridica si ala micu' in pantaloni. A simtit si ea, nebunatica, dar probabil ca se astepta la asta. Dansam contopiti in sarutul nostru iar eu imi doream sa nu se mai termine melodia. Ehh, nu mai zic ce varsta aveam si cati ani au trecut de atunci...nimic nu se compara cu primul sarut.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A fost neasteptat.In primul moment nu mi-am dat seama ce se intampla si pana sa inteleg pe deplin a sters-owaitinglaughing

| Bacemi a răspuns:

A fost cu adevarat deosebit. Stateam in pat cu ochii inchisi. Ma simteam un pic obosit si vroiam sa ma odihnesc, dar nu sa dorm, doar sa stau lungit in pat cu ochi inchisi. Am auzit niste pasi in spatele meu si apoi ea venind in spatele meu s-a aplecat peste mine si m-a sarutat. E greu de spus ce am simtit. Am fost fericit. A fost ceva deosebit. Ceva ce ramane special in inima mea si nu voi uita acest sarut niciodata. Oricum e cel mai frumos sarut de pana acum si mi-e greu sa cred ca poate fi egalat prea curand.

| Puf a răspuns:

Ceva magic, mai ales ca a fost cu baiatul pe care l`am iubit prima data...
Ori ce e nou e magic si special, mai ales cand e daruit din iubire si nu din obligatie.

| Zâmbărici a răspuns:

Am simtit niste fiorismug, a fost super simteam cum mi se ridica parul de pe mainismuglove strucksmug

| Catte a răspuns:

. tremuramlove struck.
transpiram.si ma luau toate caldurile.cu toate ca era iarna.si afara ningea de ne ingropa.laughing... a fost superb.love struck
Prima iubire.primul sarut.nu se uita niciodata!love struck.

| pisikutza ta a răspuns:

A fost moale si umed

a fost ceva inedit nu o sa il uit niciodata

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Depinde la ce saruturi te referi, frantuzest, etc...primul meu sarut a fost frantuzesc si pot sa zic ca te trec fiorii, respiratia ti se ingreuneaza si inima incepe sa iti bata cu putere!

| Andreea_6618 a răspuns:

A fost minunaat:X

Simteam ca zbor:X

Mai ales ca eram impreuna si ne iubeam mult love struck

Din pacate, acum nu a mai ramas nimic.

Dar nu voi uita niciodata.happy