| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Cum adaug un album nou cu poze pe facebook? Sunt admina pe o pagina si vreau sa fac o poveste si nu stiu cum sa fac un album.HELP! DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Buna
Te duci la albumele tale.si pe undeva prin partea dreapta a pagini sus scrie add photos/adaugati poze.dai acolo alegi o prima poza si susin timp ce se incarca vei observa ca scrie mai transparent untitled ambumhappy acolo scrii numelehappy si dai Post Photoshappy
Si gatahappy