| Maryan1993 a întrebat:

Cum adaug un prieten pe TPU
?

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Simplu intri la un profil si jos scriie adaugare prieten.

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Intri la respectivul si sub imaginea lui scrie "Adauga prieten" si apesi acolo.

| Ionutz a răspuns:

Intri la el in profil adica dai click pe numele lui si pe urma sub imagine de profil scride adauga prieten.

| Saturday a răspuns:

Intri la profil si sub poza sa scrie pe un buton verde Adaugare prieten.Si dai click pe acel buton verde ^_^

Bafta!

| TheCoon a răspuns:

Simplu de tot.Eu sunt primul apropolaughing. Dai click pe numele lui, iti va aparea o pagina(profilul lui) si e un un semn(verde) unde scrie ADAUGA PRIETEN. Poti incepe cu mine. pace multa!happy