| anonim_4396 a întrebat:

Cum adica sutien cu push-up?

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

Sutienul cu push-up este un sutien cu un strat mai gros de burete asezat in asa fel incat sa ridice sanii si sa ii faca sa para mai mari.

8 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Buna.
Sutienele cu push-up au un strat in plus de burete, si scopul lor este sa dea o forma mai frumoasa sanului.

| NarcyNarcisa a răspuns:

Sutien care iti ridica sanii

| birdie14 a răspuns:

Femeile folosesc sutien push-up pentru a-si ridica sânii.

| Gagikaru a răspuns:

Adica acel sutien le ridica fetelor sanii si ii fac sa para mai mari!

| marria_7862 a răspuns:

Sutienul push-up iti ridica sanii si ii face sa para mai mari. happy

| Miru2004 a răspuns:

Sutien cu burete. push-up sau burete. fundita?

| mamasit4 a răspuns:

Adica care le face la fete sanii mai marilaughing au o tona de burete