| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu cine m`a sunat cu privat? am nevoie urgenta sa aflu. FUNDA

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poti afla. Daca esti pe abonament si reclami apeluri de amenintare,ori de alta natura penala, vei fi trimis(a)la un procuror, sa faci o plangere penala. Odata aprobata de un judecator, care sa constate caracterul penal al apelului, firma v-a elibera desfasuratorul convorbirilor si numarul apelantului.Numai in acest caz.

| MuST4ngGT a răspuns:

Asta e chestai nu poti afla! Insa daca esti la abonament s-ar putea ca nr care te suna sa fie stocate intr-o baza de date. Daca ai abonament incearca la relati cu clienti. Sper sa te ajute!