| NUUSTIU a întrebat:

Cum aflu cine ma suna cu numar privat [nu sunt pe abonament]

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poti, indiferent din ce retea te suna si indiferent in ce retea esti si daca ai abonament sau cartela!

9 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa afli. straight face

| DeNyyy a răspuns:

Pai depinde de telefon deoarece unele telefoane nu permit sa se vada numarul privat. si eu am pe cineva care ma suna pe nr privat si eu nu ii raspund dar pe mine nu ma lasa sa vad numarul care a sunat

| dya a răspuns:

Daca ai un telefon de ultima generatie se poate...

| gabriela007 a răspuns:

Nu stiu daca se poate, dar nu este bine sa raspunzi daca te suna cineva pe numar privat/ascuns, caci sigur vrea sa-ti faca o farsa, si nu in modul bun

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Deocamdata nu s-au inventat telefoane din astea asa bune.

| gabitza_6878 a răspuns:

Te duci la un dealer, ii dai acolo un plic cu ceva, si ii zici sa-ti sa se holbeze pe acolo ca sa-ti zica cine te suna cu privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu cine ma suna cu numar privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-ma sunt fierbinte, ma gasesti la morga

| DaNuT3191 a răspuns:

Fratilor eu pot face asa ceva. dar contra cost! am un program care se comercializeaza, si imi da un numar de telefon pe calculator, numar normal de telefon fix. eu iti dau un cod pe care sa il apalez prima data. dupa aia cine te suna cu numar privat tu doar trebuie sa respingi apelul si va fi trimis catre numarul meu de pe calculator. Foarte simplu. Daca va intereseaza trimitetimi un mesaj. Are sa va coste afacerea asta nu e misto vorbesc serios