| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai poti afla nu neaparat dupa vorbe, ci si dupa gesturi, se poate ca un baiat sa te placa dar totusi sa nu iti spuna din diferite motive... poti sa iti dai seama daca intra in vorba cu tine des, te baga in seama, iti zambeste foarte des, iti cauta apropierea, te priveste cu drag si intens, se pierde cu privirea atintita spre tine, iti vorbeste frumos, te respecta, te cauta, iti ia apararea, il intereseaza viata ta, ce faci si cu cine esti, iti pune diferite intrebari sa afle cat mai multe despre tine, te suna sau intra pe mess cu tine in vorba, iti fura un pupic pe obraz, te ia de manuta...acum depinde de baiat, nu toti sunt la fel, altii se rusineaza, tremura cand e langa tine, se inroseste, isi pierde glasul...nu e chiar asa greu sa afli daca te place, doar sa fi putin atenta, acum depinde de baiat, ca unii pot sa ascunda foarte bine faptul ca te plac!

74 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Ochii nu mint niciodata. happy

| night_crawler a răspuns:

Pur si simplu il intrebiwinking

| PauLa.M a răspuns:

Ii studiezi comportamentul. daca face ca tine.iti da dreptate mereu.rade la glumele tale, chiar daca sunt proaste. ii place sa fie mereu in prezenta ta. te ai scos. ai prieten nou happy daca sentimentele sunt aceleasi si din partea ta

| pisoias29 a răspuns:

Te priveste insistent, cauta sa vorbeasca cu tine, sa fie mereu in preajma ta...iti arunca priviri si iti zambeste happy am mai raspuns la intrebarea asta...am inceput sa ma obisnuiesc :* succes

| dean a răspuns:

Te priveste prea mult, este mereu in preajma ta si te baga mai mereu in seama si atunci iti vei da seama ca te place, kiSS to you!

| madalina188w a răspuns:

Ai noroc eu il plac si el nu ma place ma uraste;(

| love_9629 a răspuns:

In aceasta situatie sunt si eu. si nu stiu ce sa fac straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La o inspectie superficiala... se uita crucis, ii atirna limba si saliveaza? Atunci te placehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii atragi atentia tot mai mult ...si o sa ii placa de tine cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ca si eu vreau sa flu daca un baiat ma place si habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...In primul rand se poarta frumos cu tine si te priveste insistent...atunci e mai mult decat posibil sa te placa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...se uita l tine intens?
cand ceilalti din jurul sau vorbesc in acelasi timp cu tine, el te asculta p tine.se uita in okisori day dreaming...atunci poate ca ii place d tine sau cel potzin pana acum te considera draguta.in continuare depinde d tine daca o sa i placi din ce in ce mai multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii baieti considera ca e mai bine sa se poarte mai rau cu tine cum ar fi sa te faca sa te inervezii sau sa iti dea vre una ca si cum ar fi din greseala depinde de baiathappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand daca vrei sa afli daca un baiat te place trebuie sa ii spui ce simti si daca el vede ca tu iai spus ce simnti si el iti va spune ce simte dar daca vrei sa te placa si tu crezi ca trebuie sa te dai alt cineva nu o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ii spui :Ba ma placi sau nu? ca daca nu te ia dracurolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt unii ca mine de exemplu care au mare grija sa nu arate fetei ce simte pana nu-i sigur uneori am prea mare grija si sar calul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa fii atenta la gesturi privire comportament...
si afli sigur si repede.winking whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai,, citeste,, in ochii lui si vezi daca te place si nu uita fii SINCERA pai hhhhmmmm vezi daca te ignora te place cred asta am auzit eu si mie imi place un baiat si ma ignora dar cateodata nu si stau cu el in banca de pe cls 1 si este f frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutor! Imi place de un baiat asa de mult! dar nu reusesc sa aflu daca ma place... el itra in vorba cu mine, ma mai si ignora, mai rade la glumele mele de moare, ma mai enerveaza...MA PLACE?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... se uita la tine intens, se baga in seama cu tine, cand te uiti la el iti zambeste si mai sunt multe dar nu e greu sa aflii pentru ca baietii nu stiu sasi ascunda sentimentele foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite e un tip la scoala il iubesc cand al vad imi vine sa l sarut dar nici eu nu stiu daca ma place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa-l intrebi chiar tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dac se uita in ochi mai mult de 8 secunde la tine inseamna ca te place este adevarat chiar mie mi s-a intimplat asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai si tu seama dupa cum se comporta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sigur... daca il intrebi si nu te place? va rade de tine sau va spune intregii clase. ce te faci atunci? si mie imi plc un baiat din cls dar cu mine sta fff mult de vorba si pe mess habar nu am daca ma place dar i dau dreptate rad la glumele lui si chiar ma baga in seama mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind este mereu alaturi, incepe sa-ti vorbeasca despre iubire si te admira mereu, fii atenta si vei afla de te place...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt un baiat si iti spun ca noi ne uitam la cum se comporta o fata daca ii frumoasa si cel mai mult cum arata fundul ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar baiatul iubit as vrea sa ma placa