| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajungi sa iubesti o persoana

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta e de departe cea mai inteligenta intrebare.Anonime tata cand afli raspunsul ma anunti si pe minewinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Iubirea vine de la sine atunci cand trebuie cum trebuie. Iubirea va veni la momentul potrivit si e unul dintre cele mai frumoase sentimente pe care un suflet le are, poate cel mai important daca ar fi sa luam si iubirea fata de aproapele.

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu ajungi. O iubesti pur si simplu. :X

| mm_2126 a răspuns:

Asta nu se poate explica...
Doar se simte...si doar tu poti sti cand iubesti cu adevarat o persoana...

Asta imi aminteste de citatul:
"-- Prietenul meu mi-a spus ca ma iubeste
-- Spune-i ca minte, caci iubirea nu se spune, ci se simte"