| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma port pe langa fete mult mai mici pe langa mine? Vreau sa spun ca eu chiar am o prietena de 1.58 iar eu am 1.94. Eu tot nu inteleg cum ceilalti prieteni inca nu ne-au pus sa ne comparam la inaltime sau sa faca glume laughing.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mna,totusi eu am 1, 82 - 1, 85 nu prea as putea sta c u o fata de 1, 60 as arata nasol pe langa ea si ea pe langa mine.Insa daca e vorba de dragoste pura... Da-i bataie, nu te uita la asa cevawinking Noi sa fim sanatosi(adica toti ) laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Mie imi plac fetele mici de inaltime love struck
Nu conteza neaparat inaltimea.

| neutrino a răspuns:

Calitatea unui om nu sta in inaltimea pe care o are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa te comporti, te comporti ca si cu celelalte persoane. Nu conteaza ca esti mai inalt cu mult fata de altcineva, important e sa va simtiti bine, nu?happy