| Geo_4096 a întrebat:

Cum as putea sa aflu daca unui baiat ii place de mine sau nu? Mie imi place foarte mult de el dar nu stiu daca si lui...as vrea sa aflu lucrul asta.Va rog ajutati`ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi fetele avem o anumita atractie la baieti. Priveste-i, fluturai din gene si aruncai un zambet cuceritorbatting eyelashes.
Il vei obliga sa vina el la tine. Daca nu privestel dar privestel mereu.\s cand se uita la tine eventual fa cu ochiulbatting eyelashes. Daca nu va avea nici o reactie, i-al separat si spune ca il placi big grin

Mult noroc, am incredere n tinewinking sa ma tii la curent cu ce se intampla.kisskisskiss

34 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna Geo! Eu iti recomand sa ii zici in fata! eu asa fac cu baietii pe care le plac si de obicei ma plac si ei.si poate mai iese ceva smug BAFTA MULTA!

| Marii a răspuns:

Cea mai usoara solutie e sa-l intrebi. Dar niciodata nu-i asa de usor de facut decat de spus. Roaga un prieten de-al lui sa-l intrebe, asa din curiozitate daca te place, iar dupa aia sa-ti dezvaluie si tie "marele mister"hee hee.

| lola a răspuns:

Atrage-i atentia si da-i de inteles ca il placi.happy

| antonius74 a răspuns:

Sa va placa la amandoi unul de altul se intampla doar in filme! trebuie sa mergi la el si sa-l inviti la o plimbare prin parc, in timpul careia o sa-i spui ce simti si il intrebi daca vreti sa fiti impreuna. cu timpul, o sa inceapa sa-i placa de tine... daca nu iti trece tie de el.

| Andreea_8014 a răspuns:

Lasa timpul sa-ti arate.mai bine nu ii zici tu in fata. poate el nu te place si apoi isi bate joc de tine
Timpul o sa-ti arate raspunsul corect
:*
Parerea mea.

Deyutza:*

| biancabellaa a răspuns:

Uita-te fix in ochii lui.

Asta merge de fiecare data

Ptr ca ochii nu mint niciodata!

Răspuns utilizator avertizat
| Geo_4096 explică:

El stie ca mie imi place de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi ''problema''cryingdoamne ce mi-e teama.adica mi-e cam frica sa afle el, dupa aceea daca le va zice si colegilor si.:-s.nici eu nu stiu ce sa fac.la inceput vorbeam asa pana sa ne cunoastem, dar apoi nu mai vorbeam deloc nici la scl nici pe messsad pe langa Geo, dati-mi si mie niste sfaturi, sau idei plauzibile, exemple, chestii de genul astawinking>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi ''problema''cryingdoamne ce mi-e teama.adica mi-e cam frica sa afle el, dupa aceea daca le va zice si colegilor si.:-s.nici eu nu stiu ce sa fac.la inceput vorbeam asa pana sa ne cunoastem,dar apoi nu mai vorbeam deloc nici la scl nici pe messsad pe langa Geo,dati-mi si mie niste sfaturi,sau idei plauzibile,exemple ,chestii de genul astawinking>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentia! cel putin eu asta fac! succesbig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crd ca trebuie sa il intrebibatting eyelashes asa e cel mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uitate in ochii lui asta merge dar te uiti fix in ochii lui cu o caldura si prin privirea aia poate il cuceresti si eu am facut la fel si este mai mare cu 8 ani de cat mine incearca si vei reusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardatooo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l foarte mult daca ii place de tine dar nu te da la el si nu il intreba tu pune pe altcineva caci alfel isi va da seama daca nu vrei sa stie. Pune sa intrebe o fata apropiata de el sau un baiat caruia ii spune ce simte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel geo imi plc mult un baiat dar nu stiu... daca si lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pune pe cineva sa intrebe dar fara sa i spuna ca tie iti place si veizi ce va spune... bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ldkfhkljbdcnvxc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o problema. am vorbit aproape 2 ani ani ca u baiat nu am fost ca el imp dar eram ffff buni prieteni amici. dupa un timp. m-am daruit lui si dupa tot un timp nu a mai vrut sa auda de mine nu ma mai baga inseama. ce sa fac sa il recuceresc? desi lui ii place de alta? ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalina ma numesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geo si eu am o problema la feli ca si ata si nu stiu cum sa aflu adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am trecut prin aceiasi situatie ca tine si u trebuie sa vb cu el prinde tupeu si ia-l deoparte fara sa auda pr lui si afli adevarullove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi sincera si intreaba-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiutiu cred ca trebuie sa afli tu singura daca lui ii place de tine dar nu prin prieteni eu la fel am cam asa o problema numai ca sunt prea fudala caci el dwcum nu stiutiu de unde stie de acest lucru si le-a spus la toti dar el are asa un caracter de neinteles azi vorbim normal si imi da semne iar in alta zi ne trimetemi unul pe altul desigur atunci cind e nevoie de vorbit el este mai mare decit mine cu un an mie de el deacum imi place de doi ani ce pot face cum pot sa aflu? va rog ajutati-ma si pe mine (((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala o prietena a auzit ca baiatul pe care il plac i-a spus verei lui ca ii place de mine.prietena mea nu prea stie sa tina secrete si a zis tuturor din cls. ca imi place de el.eu vreau ca el sa nu afle asta si in fiecare zi o trimit pe ioana(prietena mea) sa il intrebe daca ii place de mine fiindca eu sper ca ioana nu sa inselat cand a spus ca lui ii place de mine mie tema sa nu ii spuna totul dar totusi cred ca ii place de mine findca ma priveste de multe ori si se fereste de alte fete cand sunt in preajma

| melania123 a răspuns:

Pai si eu sunt la fel cu un baiat...dar mereu cand trece pe langa mine cu un baiat zice ''ce fata frumoasa'' si chestii din astea dar acum nu trebuie sa te duci u la EL baga-l in seama pe fb si pe mess si la scoala o sa vezi ca o sa te bage in seama la mine a mers BAFTA

| xboxruncart a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine mie imi place mult de un baiat dar e mai mare cu 2 ani ca mine mai inainte ne scriam dar acum cind ii scriu nu-mi raspunde ce sa fac ca sa aflu daca ii place de mine. cind ne scriam am intrebat ce face el a spus ca se gindeste la mine si ca ii place dar nu sunt sigura caci de citeca ori a glumit pe seama unor fete. problema e ca nu stiu daca chiar ma place? noi invatam in aceiasi scoala si citeodata ne intalnim pe coridor si el pursisimplu mergind zimbeste sau daca se afla vreo fata linga el o imbratiseaza daca merge pe coridor poate si nici sa nu ma priveasca. ajutati-ma

| xboxruncart a răspuns:

Cum pot afla daca unui baiat mai mare decit mine cu 2 ani ii place de mine

| doodle a răspuns:

Buna! happy

Pai uita'te la felul in care te priveste.cum vorbeste cu tine, daca iti ia apararea cand ai facut ceva, sau daca te ajuta cand ai nevoie big grin thinking

Sper ca am putut fi de folos :-s big grin

^.^