| Sphilips a întrebat:

Cum as putea sa am mai multe like-uri la poza de profil?
-fara pe care poti adauga doar o pagina de facebook, nu si pozele.

Se ofera cineva sa facem schimb de like-uri? Cu cat mai multi, cu atat mai bine. Astept facebook-urile voastre in privat sau aici. >big grin

2 răspunsuri:
| Alexandraaq a răspuns:

Ma ofer eu sa facem schimb de likes :)).
Nu exista un site cu care sa poti face like-uri la poza ta de profil, doar like-uri la pagina ta.
Poti face rost de like-uri in grupuri de acest gen, sau adauga ct mai multi prieteni...imprieteneste cu ei :> si iti vor da likes.
Si fata-ti poze frumoase, artistice care merit LIKE.
Facebook-ul meu : https://www.facebook.com/....../photo.php (Alle Alexadra)

| Sphilips explică:

Fara site-uri ***