| crixus a întrebat:

Cum as putea sa comand "Cartea gesturilor" aparuta cu Gazata Sporturilor?

Răspuns Câştigător
| madalina19e a răspuns:

Incarca sa intri pe site-ul lor si sa ceri acolo mai multe detalii. daca nu reusesti acolo poate te ajuta link-ul acesta de la librarie.net in cazul in care vrei neaparat sa o cumperi. poti sa o comanzi aici si in maxim 3 zile iti ajunge, sau daca vrei prin curierat rapid, iti vine a2a zi dupa ce ai pus comanda.

http://www. librarie.net/cautare-rezultate.php? t=cartea+gesturilor