| ViVi a întrebat:

Cum as putea sa fac filmulete pe youtube?happy

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Windows Movie Maker. Repet ca papagalul laughing. Le faci in calculator si dupa aia le poti baga pe youtube.

10 răspunsuri:
| ViVi explică:

Adica clipuri happy

| ViVi explică:

SCZ daca nu mam exprimat bine

| ViVi explică:

Ms @mari

| sTeFaN. a răspuns:

Cum adica sa faci filmulete pe youtube? fii mai explicita

| mircea a răspuns:

Pai dupa ce le produci cu un program specializat, le trimiti.

| videoblog a răspuns:

Pai poti sa faci captura cu camera ta instant acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. filmuletele facute in powerpoint merg puse pe youtube?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa fac filmulete pe youtube dar nu stiu cumbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti faci un cont si dai sing in si uarplod apoi alegi un filmulet care vrei sa il bagi si astepti sa se incarce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu teasi ayuta dar nu stiu u. u