| Anna98Anna a întrebat:

Cum as putea sa fac sa plang la comanda (asa cum fac actorii)? Ceva trucuri?

4 răspunsuri:
| gabitza_4576 a răspuns:

Ceapa smug

| ăăă_6086 a răspuns:

Pai simpluu.
Gandeste.te la o persoana pe care ai iubi.to mult, sau la un lucru urat din viata ta.

| ancuutssa a răspuns:

Gandeste-te a ceva trist,pentru expresia fetei,si stai cateva secunde cu ochii "beliti" (scuzati expresia), fara sa clipesti [asta pentru lacrimi].mie imi merge de fiecare data, chiar pot sa plang la comandalaughing

| IngerashCuBombonele_4400 a răspuns:

Gandeste-te la cel mai trist lucru din viata ta.ex. daca a murit o persoana apropiata sau asa ceva