| sabinaaa a întrebat:

Cum as putea sa-i fac pe parintii mei sa ma lase intr-o excursie de 2 zile pe ceahlau?! Ei m-ar lasa, doar ca vine si prietenul meu si nu sunt de acord cu asta, desi am aproape 15 ani! Deja am platit un bilet pentru mine, vreau neaparat sa merg. insa as vrea sa nu i se faca rau mamei cand o voi suna de pe toaca si ii voi spune, ci sa fie ea de acord! excursia e peste 2 zile. tin sa precizez ca am media generala 10 iar in ultimele 2 saptamani am ajutat-o in fiecare zi pe mama! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Poti sa te duci, si o suni cand ajungi acolo, sau ii spui ca nu mai vine prietenul tau.laughing

4 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Nu trebuia sa-i zici ca vine si prietenul tau, normal ca asa nu te lasa mai ales ca e de 2 zile si se gandesc cum ca ati face sex u avand o varsta destul de frageda, spune-i ca nu se stie daca mai vine ca e bolnav si ca daca vine oricum profesorii va vor pune fete cu fete si baieti cu baieti in camera si o sa va incuie

| aleeee a răspuns:

Bravo! Rar mai vezi oameni cu media 10!

Pai, daca vrei sa mergi, spune-le parintilor tai ca prietenul tau nu mai vine!

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha hah!
zii ca te duci. sa dormi la o prietena si a doua zi nu poti veni acasa ca masina tatalui ei sa strikat! big grin

| sabinaaa explică:

Am fost in excursie. nu i-am anuntat pe parintii mei, am plecat fara sa le zic, cu gandu sa-i sun cand ajung acolo. surpriza: tata deja era acolo. pana la urma am vb si m-a lasat tongue