| mariaaa1050 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac fata alba pentru un costum de halloween fara a-mi da cu vopsea speciala? thinking

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Incearca cu o pudra alba sau una deshisa daca nu gaseti alba pe piata

| Th3eo a răspuns:

Ai putea folosi fainabig grin

| BUFU_7128 a răspuns:

Fond de ten, era intr-un timp, un fond de ten, folosit la cei din twilight

| Kqzu97 a răspuns:

Acuarele am incercat anul` trecut da m-a tinut putin ca dupa ce ince sa ti se usuce acuarela se crapa si o sa-ti cada.

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Acuarele laughing nu stiu daca e buna metoda 100% dar merita sa incercihappy

| SunShine_8211 a răspuns:

Faina laughing