| 4827 a întrebat:

Cum as putea sa imi vopsesc parul natural? Eu am parul saten inchis. Fundaaaa.

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Buna ai putea folosi sucul de lamaie este un alt ingredient important pentru cele care doresc sa isi deschida culoarea parului. Toarna sucul a doua lamai intr-un litru de apa. Foloseste amestecul pentru a-ti clati parul. Spala-te pe cap cu samponul tau obisnuit. Dupa samponare si clatire, foloseste ceaiul de musetel pentru a-ti clati iarasi parul, timp de 15 minute. Pentru a-l putea refolosi, stai cu capul deasupra unui vas, in care sa se scurga ceaiul. La final, sterge parul si infasoara-l cu un prosop. Ramai cu solutia de musetel timp de 15 minute pe par, apoi clateste-te cu apa curata. Daca nu te deranjeaza mirosul, nu este necesar sa te mai clatesti.

1 răspuns:
| UtzZza a răspuns:

Hitongue
depinde ce nuanta ai.cu nuca.le decojesti(chestia aia verde)si o pasezi cu robotu sau cu ce poti u si o fierbi. apoi te speli pe par cu asta...iese ceva in juru culorii roscat.tie cred ca iti iese un castaniu -roscat inchis. daca iti faci ast s vad cum iti iese.rasp pls.bafta