| Pdelia a întrebat:

CUm as putea sa-mi conving parinti sa ma lase mai mult de ora 7 si ceva afara am 14 ani.si vreau sa petrec mai mult timp cu prieteni mei nu prea apuk sa fac ceva pe afara...doar pana la 7.as vrea sa aud ca imi spun odata... poti sa stai cat vrei cred ca as sta pana dimineata si as merge si in club colegele mele merg dar eu nucrying(( ajutati-ma va roghappy

3 răspunsuri:
| Stella a răspuns:

Pffff... spune-le ca colegii tai ies si ei pe ei ii lasa mai mult sa te lese si pe tine...

oricum eu am 12 si ma lasa... tati mai comenteaza daa mami ma lasa si pana la 12tongue si vara mai veneam si pe la 3 4 acasa

| LaLa_5578 a răspuns:

Ai timp sa mergi in cluburi, cand o sa fii mai mare de o sa t saturiwinking. si ce afar ca pe vremea asta ii frig de ingheata apeeeleee.si nu mai ai ce face p afar

| Diana01_2214 a răspuns:

Cum a zis "bianKa " nu e bine sa stea nici chiar atat de mult afara la 12 ani. O sa ai timp de toate cand o sa mai cresti. Bucurate de varsta copilariei