| MadRocker98 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac si eu o prietena de varsta mea (14 ani)? Marea tampenie la mine e ca nu prea sunt sociabil, nu stiu cum sa le vorbesc fetelor. De asemenea sunt si timid si cred ca asta e o mare problema. Daca cineva ar putea sa-mi spuna si mie ce si cum, i-as fi vesnic recunoscator ^_^

P.S.: Atunci cand vorbesc, uneori sunt ori prea deschis ori prea profund (ma cufund prea mult in subiect).

Răspuns Câştigător
| Anonim5566 a răspuns:

Fii tu si cine va fi sa te placa te va placea asa cum esti.

2 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Mulţi au pus întrebarea asta şi o să vă răspund cu calm la toţi! Deci trebuie să găseşti lucruri în comun care să le aduci în discuţie.Fi sociabil şi nu fi timid.
Sper că sfatul meu o să-ţi fie de ajutor!
Pahappy

| RzVq a răspuns:

Incearca sa nu mai fi timid nu ai ce sa pierzi iti place o fata daca iti e rusine sa vorbesti cu ea fata in fata fa rost de facebook-ul ei si poti vorbi acolo cu ea si daca vrei poti incerca sa va inprieteniti si dupa poti discuta cu ea sau ii poti spune verde in fara ca iti place de ea...
Bafta!