| vika16 a întrebat:

Cum as putea sa schimb si eu poza de profil de pe TPU? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la Editarea profil, browse, cauti imaginea pe care ti-o doresti in locul celei actuale, click, salveaza profilul si dupa un timp, va aparea si la profil.

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

În stânga întrebării tale scrie ''Logat ca... numele tău''. Sub asta ai mai multe rubrici. Dai click pe ''Editare profil'' şi editezi tot ce vrei.Jos de tot îţi alegi o poză din calculatorul tău, după care dai click pe ''Salvare profil'' şi gata.

| iauru a răspuns:

Dai editare profil si chiar jos inainte de salveaza profilul ai browse
dai acolo si iti alegi o poza dupa care salvezi

| StilSanatos a răspuns:

Pai intri in contul tau, dai editare si acolo schimbi poza, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editare profil=>Selecteaza imagine profil