| anonim_4396 a întrebat:

Cum asi putea sa seduc un baiat putin mai mare decat mine?

8 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Direc mei si ii zici ce vrei scurt si la obiect o sa ramana uimit poatelaughing

| dragutza a răspuns:

Sa seduci? uuuu! daca vrei sa seduci pe cineva nu cred ca o faci f mult din dragoste ci ca sa obtii ceva, sa fii cu el doar pentru ca este cel mai popular baiat din scoala, .etc poate tu te-ai referit sa-l "vrajesti"! love struck pai nu prea ai cum sa faci asta daca el nu te place nici macar un picut, nu stie cine esti, cum te cheama... dar incearca prin naturaletea ta, simplitatea atrage cel mai mult! love struck daca o fata vrea cu adevarat sa puna gherutza pe un baiat o poate face foarte usor... in general barbatzii sunt usor de vrajit... daca sti cum sa-i vrajesti logik... fie prin vb dulci cu dublu inteles... fie printr-o plecare boomba de la semafor... succes!happy am incredere in tine love struck pup :*

| r8driver a răspuns:

Pai daca tu ai 12-13 ani nu ai nici o sansa...depinde citi ani ai tu.

| byanka14 a răspuns:

Dupa contactul vizual e momentul sa te joci putin de-a soarecele si pisica.Arunca-I o privire scurta, apoi priveste imediat in alta parte. exista sanse ca unul dintre voi sa sparga gheata si sa inceapa o conversatie.

Daca esti atat de timida incat nu poti scoate un cuvant, aseaza-te langa el si …ofteaza adanc. Poate reusesti sa-I smulgi macar o intrebare de genul:"Si pe tine te-a obosit ziua de azi?"

Fii misterioasa dar nu exagera. Nu-I spune totul despre tine "din prima" si, mai ales, nu te prinde in jocul cu scrisori si telefoane anonime

Nu incerca sa obtii o intalnire cu el prin intermediul prietenelor sau colegelor. E posibil sa se sperie si sa bata in retragere.

Incearca sa fii tu insati. Nu te preface ca esti o leoaica daca de fapt esti un biet soricel.

Cand discuti cu el nu renunta la ideile sau principiile tale doar pentru a-I face pe plac. Nu te va stima mai mult daca vei fi mereu de acord cu tot ce spune.

Priveste-l in ochi cand ii vorbesti.Acest gest va fi pentru el o dovada a sinceritatii tale.

Fii stapana pe tine, dar fara sa fii aroganta. Barbatii se feresc in general de femeile agresive.

Poarta haine in care arati bine si te vei simtii bine. Vei avea liberatate de miscare si siguranta de sine. Fardeaza-te discret. Sper ca te-am ajutat un pic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ bianka esti prietena buna cu google. Keep it up

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga-l in pat direct

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii naturala nu conteaza cum esti tu fii directa spune-i pe fata nu sti tu daca te place si el pe tine am avut aceas dilema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ma numesc roxana am 12 ani si am o problema.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare ca mibuna ma numesc roxana am 12 ani si am o problema.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare ca mine. faza e ca:pana anul trecut nici nu stiam ca exista, la sf anului trecut noi toate fetele din clasa ne-am pictat pe fata...eu sunt prietena buna cu o fata din clasa cu el.stateam eu cu ioana sh vb sh vine el si nu stiu ce am mai vb sh apoi imi face un fular din parul meu(am parul lung). si nu stiu ce mi-o zis ceva nu neaparat jignitor. dar ma rog pauza urmatoare am luat pe deget acuarea neagra sh m-am dus la el sh i-am dat pe fata.de atunci mai vb asa. uneori el a stat cu verisoara prietenei mele celei mai bune sh prietena mea o zis ca i-a zis vara-sa ca o vorbit zilele trecute cu el sh el i-a zis ca vrea sa stea cu ea(dar ea are o relatie destul de serioasa) sh monik(vara prietenei mele) o zis ceva de mine sh atunci el o zis ca eu il enervez. ceva chestii de genul asta. dar intr-o zi eram la rand si eu fiind clasa a-6-a si el fiind a-8-a intre noi trebuia sa fie clasa a-7-a dar ei nu erau.sh el era cu prietenii p'acolo sh se iuta la mine sh prietenii lui il strigau dar el nu ii auzeau si nu le raspundea.cand ma uitam eu el imi zambea iar eu m-am rosit toata la fata si el tot zambea incontinuu. ce sa fac? in ultimul timp cand ne vedem in pauza nici nu ma mai saluta.cum sa-i zic ce sa fac? idei sfaturi ceva. orice va rog
ne. faza e ca:pana anul trecut nici nu stiam ca exista, la sf anului trecut noi toate fetele din clasa ne-am pictat pe fata...eu sunt prietena buna cu o fata din clasa cu el.stateam eu cu ioana sh vb sh vine el si nu stiu ce am mai vb sh apoi imi face un fular din parul meu(am parul lung). si nu stiu ce mi-o zis ceva nu neaparat jignitor. dar ma rog pauza urmatoare am luat pe deget acuarea neagra sh m-am dus la el sh i-am dat pe fata.de atunci mai vb asa. uneori
el a stat cu verisoara prietenei mele celei mai bune sh prietena mea o zis ca i-a zis vara-sa ca o vorbit zilele trecute cu el sh el i-a zis ca vrea sa stea cu ea(dar ea are o relatie destul de serioasa) sh monik(vara prietenei mele) o zis ceva de mine sh atunci el o zis ca eu il enervez. ceva chestii de genul asta.
dar intr-o zi eram la rand si eu fiind clasa a-6-a si el fiind a-8-a intre noi trebuia sa fie clasa a-7-a dar ei nu erau.sh el era cu prietenii p'acolo sh se iuta la mine sh prietenii lui il strigau dar el nu ii auzeau si nu le raspundea.cand ma uitam eu el imi zambea iar eu m-am rosit toata la fata si el tot zambea incontinuu. ce sa fac? in ultimul timp cand ne vedem in pauza nici nu ma mai saluta.cum sa-i zic ce sa fac?
idei sfaturi ceva. orice va rog