| me_1960 a întrebat:

Cum ati dori sa fie povestea voastra de dragoste?happyAveti un scenariu in minte, la fel ca in filme? Ce v-ati dori sa se intample?

Răspuns Câştigător
| Yannku a răspuns:

M-am int cu ea, am dat peste ea, i-am tipat din greseala cartile din barte, i le-am ridicat, i-am cerut nr, am sunat-o pe seara sa vina prin oras, urmatoare zi la mine acasa! etc apoi as ajunge la aventuri si tot ce se poate face omenesc pe pamantu asta! nu sa stau in casa cu ea la filme si stiu eu intr-o cutie inchisi! sa calatorim muuuuuuult! asta ar fi o mica parte din imaginatia mea!