| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Cum atragi atentia? In sensul bun al cuvantului.

3 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Sa faci ceva frumos sau ceva corect!
Daca te gandesti la vestimentatie atunci i-ati haine neon cu alea sigur atragi atentia! Daca nu de vestimentatie era vorba atunci scuze!

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,dupa parerea mea, nu ar trebui sa atragi atentia nimanui prin nimic, doar a profesorilor prin niste note bune si un comportament admirabilwinking.In rest, fii tu insati, vei vedea ca lumea te va privi altfel si nu te schimba pentru nimeni si pentru nimicwinking. Astea sunt regulile principalehappy. Sper ca te-am ajutat:*

| GenesisXD a răspuns:

Buna, daca e la scoala, prin notele tale, conduita, dar atragi si invidia altora, iar in multe privinte poti atrage prin comportamentul tau, daca esti genul de fata draguta cu altii, zambitoare mereu, sensibila etc. Ceea ce conteaza este ca nu-i poti multumi pe toti, poti atrage atentia unui baiat, atentia profesorilor, atentia parintilor cand ai facut un gest frumos.