| iStarry a întrebat:

Cum copiez un proiect de pe power point pe CD? Trebuie sa instalez ceva?

1 răspuns:
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Nu scumpic stai linistita!winkinglove struck, fii atenta dai copy pe fisieru cu proiect si paste pe cd. Dupa care scoti cd dupa ce astepti putin daca iti cere si dupa aceea dei next accepti ce zice pe acolo si astepti sa se incarce pana ce dai finsh. Dupa aceea bagi cd iar si vezi ca s-a rezolvat!winking :X Daca nu reusesty sau mai ai nevoie de sfaturi da-mi un mesaj love struck. Bafta! Sper ca te-am ajutat! love struck