| adryna a întrebat:

Cum credeti sfirsitul lumii va fi in 2012?

9 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Pai...Nostradamus asa a prevazut inca de demult...
Acum mai nou se spune ca sfarsitul lumii este in 21 Mai 2011
Nu mai stiu ce sa cred...
Maicamea mereu imi spune :
''Oamenii din totdeauna au fost curiosi cand va veni sfarsitul lumii, dar doar Dumnezeu stie asta''.

Eu cred ca sfarsitul lumii nu va fi nici in 2011, nici in 2012.
Profa de religie ne-a spus: ''Sfarsitul lumii va fi atunci cand oamenii vor fi foarte buni sau atunci cand vor fi foarte rai''

Daca vrei mai multe informatii despre ''Sfarsitul lumii'' intra aici:

http://stiri.kappa.ro/......64147.html

Sper ca te-am ajutat...Imi dai fundita?

| Piiink a răspuns:

laughing) Neah aburelii laughing nau ce stirii sa mai bage prin ziare big grin laughing

| pinkystyleツ a răspuns:

Nu prea cred in astea dar daca va fi se vor sparge trooarele vor cadea blocurile :-s ceva uratsad

| speranata a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu va fi
numai DUMNEZEU stie cand o sa vina sfarzitull lumii

| yyyyy a răspuns:

Nu cred ca va fi.am auzit ca cica se schimba era noastra adica sa fim altfel. poate si fizic dar nu cred ca o sa fie sfarsitul lumii.asta numai Dumnezeu stie iar noi nu.noi doar presupunem. Daca ar veni ar insemna ca asta ar fi mai bine pentru K Dumnezeu face doar bine. asta s-a mai spus ca va fi sf lumii si tot nu a venit. fundda

| slam a răspuns:

Oameni buni... sfarsitul lumii nu se stie cand va fi!
numai Dumnezeu stie cand... punct.

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Eu una nu cred ca va fi sfarsitu' lumii in 2012big grinasa s-a spus si in 2000 si de atunci au trecut 11 ani...

| adryna explică:

Totusi am asa un mic dubiu...desi nici eu nu cred am o senzatie totusi de neliniste.si daca e adevarat? sper ca nu

| Iulii a răspuns:

Deci sa-ti explic. Practic sfarsitul lumii nu exista da se tot zvoneste. Se spune ca vine sfarsitul lumii pentru. ca maiasii au facut calendarul doar pana in 21 decembrie 2012... si telefonul meu e programat pana in 2075. Mie nu mi-e frica... Funda?