| efimash a întrebat:

Cum cu sa fac masa musculara doar cu bara si flotari

3 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Deci efimash uite aici un program de facut flotari: http://antrenamentflotari.blogspot.com/ nu trebuie sa faci cea mai grea coloana.ci sa faci...si incerca sa le faci si cu picioarele sus pe un scaun sau cu 3 scaune. vezi.dar ala e un program care da rezultate dupa 4 saptamana:D bafta

| Ecou a răspuns:

Cu stil, cum adica cum, ce intrebare e asta, tine bara si invarteo

| YoungSteve a răspuns:

Cam greu... iti zic eu ca o sa te plictisesti sa faci aceleasi exercitii in fiecare zi si sa nu vezi nici un rezultat...cumpara-ti o haltera sau 2 gantere (iti sp din propria experienta).