| Heineken a întrebat:

Cum dau funda? dau funda la primul daca imi zice cum big grin scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

În dreapta fiecărui răspuns apare o fundiță gri.Dai click pe ea, și confirimi faptul ca acela este răspunsul câștigător.
Baftă.

3 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Langa cel care raspunde se afla o funda alb-negru. Cand dai click pe ea ai dat funda la acel raspuns.

| Zăpăliciiiiii a răspuns:

Poi uita-te in dreapta comentariului meu, scrie:"Declara raspunsul castigator". Click acolo.

| Razvy_4886 a răspuns:

Cand pui o intrebare si o persana/mai multe iti raspund in dreapta raspunsului iti apare o funda si sub ea scrie: declara raspunsul castigator si gata ai dat funda. Daca ai inteles da-mi si mie o funda.